Yıldız Holding, ikinci kez ‘En Gözde Şirketler’ arasında

Her yıl üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından ortalama 250 şirketin farklı kategorilerde değerlendirildiği Realta Danışmanlık ve 3İK Marka Bağlantısı Ajansı tarafından gerçekleştirilen ‘En Beğenilen Şirketler’ araştırmasının sonuçları açıklandı.

Bu yıl 76 binin üzerinde öğrenci ve 25 bine yakın genç profesyonelin iştirakiyle gerçekleşen müsabakada Yıldız Holding, geçen yıl olduğu üzere bu yıl da ‘Holdingler’ kategorisinde ikinci sırayı aldı.

Konuya ait değerlendirmelerde bulunan Yıldız Holding İnsan ve İş Dayanak Lideri Bahattin Aydın, gençler tarafından üst üste ikinci defa ‘En Beğenilen Şirketler’ ortasında yer almanın, Holding’in ‘İnsana Yatırım’ vizyonu açısından çok manalı bir sonuç olduğunu söyledi.

Yeni yetenekler kazanmaya ve mevcut çalışanların da yetkinliklerini çağın gereklilikleri doğrultusunda güçlendirmeye büyük değer verdiklerini belirten Aydın, “Gençlerin yeteneklerine uygun işlerde çalışmalarını sağlamak, meslekleri açısından en memnun olacakları, en başarılı olacakları yere hakikat ilerlemelerine takviye olmak bizim için öncelikli bir mevzu. Staj imkanlarından [email protected]ıldızHolding, VERİ Job ve JOB IT üzere genç yetenek programlarına, toplumsal katkıdan yeni çalışma modellerine ve yurt dışında çalışma imkanlarına kadar pek çok noktada kendimizi daima geliştiriyoruz. Bu çalışmalarımızın üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından da takdir edildiğini görmek ve üst üste ikinci defa En Beğenilen Şirketler ortasında yer almak Holdingimiz için bir iftihar vesilesidir.” formunda konuştu.