YOLO, şirketlere özel transferlerle büyüdü

Anlık davet teknolojisiyle hizmet veren YOLO, kurulduğu günden aldığı yatırımlarla uygulamayı geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya yönelik attığı adımlarl attı. YOLO, günümüz kentlerinin en büyük sorunları ortasında yer alan trafik kaosu ve devamında gelen park sorunlarına karşı sunduğu kaliteli, hesaplı ve rahat ulaşım tahlilleriyle istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

YOLO’nun Türkiye’nin ulusal ve yerli ulaşım teknolojileri şirketlerinden biri ve Türklerin bir ortaya gelip memleketler arası düzeyde bir teknoloji şirketi yaratabileceğinin çok düzgün bir göstergesi olduğunu söz eden YOLO’nun Kurucusu ve İcra Konseyi Lideri Haydar Çolakoğlu şunları söyledi: “Türkiye’de faaliyetlerimize 2016 yılında başladık ve kısa müddette şirketlere hizmet veren özel transferlerle değerli bir büyüme kaydettik. Bugün 2 bine yakın araçla hizmet veriyoruz. E-ticaret bölümünde B2B’de önemli bir büyüme elde ettik. Havalimanı transferlerinde değerli bir hisseye sahibiz. B2B’de büyümeye devam etmek istiyoruz ve yeni fırsatlara bakıyoruz. Bir yandan da piyasanın nabzını tutuyoruz.”

“Önceliğimiz, kalıcı olmak”

2016-2020 yılları ortasında çeşitli yatırımlar alan YOLO, yalnızca kullanıcı dostu değil, tıpkı vakitte yatırımcı dostu bir şirket olarak varlığını sürdürüyor. YOLO ile başarılı bir girişimcilik örneği gösteren ve iş dünyası tarafından çok sayıda mükafata layık görülen Haydar Çolakoğlu, “Aldığımız yatırımları YOLO’ya duyulan itimadın bir göstergesi olarak görüyoruz. Gerek yatırımlarla gerekse sunduğumuz yenilikçi tahlillerle büyümeyi sürdüreceğiz. Önceliğimiz, sağlam ve emin adımlarla büyüyerek kalıcı olmaktır. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da kurduğumuz sağlam temeller üzerinde, prensiplerimizden taviz vermeden daha da büyümeye devam etmek istiyoruz” dedi.

Girişimciler için rol model

Tamamen yerli ve yasal bir uygulama olan YOLO, KDV ve Kurumlar Vergisi ödemeleriyle kayıt dışı kalan birçok seyahatin kayıt altına alınarak vergilendirilmesini sağlıyor. Sunduğu ulaşım tahlillerinin yanı sıra hukukî alt yapısıyla da YOLO, birçok girişimciye rol model oluyor.