Toyota Plaza Aktoy’a 2 dalda birincilik ödülü

Küçükoğlu Holding bünyesinde İstanbul Avcılar’da 2017 yılında faaliyete geçen Toyota Plaza Aktoy, Toyota Türkiye tarafından çeşitli kategorilerde gerçekleştirilen değerlendirmelerde iki kolda birincilik mükafatı aldı.

Aldıkları mükafatlar hakkında açıklama yapan Toyota Plaza Aktoy Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Yelda Tural, Toyota Türkiye’nin her yıl çeşitli kısımlarda yapılan değerlendirmeler sonrasında bayilerini ödüllendirdiğini söyledi.

Türkiye’deki tüm bayilerin 2021 yılı çalışmalarını kapsayan kıymetlendirme sonucunda Toyota Plaza Aktoy olarak Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti ve Kentteki En Düzgün Bayi (BRIT) kategorisinde birincilik mükafatı kazandıklarını söz eden Tural, grup çalışması ve kurumsal kültürün bir modülü olarak kabul ettikleri müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışın başarıyı getirdiğini söyledi. İki kolda birincilik almanın haklı gururunu yaşadıklarını tabir eden Tural, ‘Sektörde “4 yılı geride bırakan Toyota Plaza Aktoy’un geldiği noktada, bedelli yöneticilerimiz ve çalışanlarımızın bir aile birlikteliği içinde olması muvaffakiyetin kapılarını açmıştır. Bu noktada, bizlere bilgi ve birikimimizi uygulama imkânı sağlayan Küçükoğlu Holding İdare Şurası Lideri Oğuzhan Küçükoğlu, Lider yardımcısı Neslihan Küçükoğlu Demirtaş ve Perakende Küme Lideri Yahya Erçetin’e teşekkür ediyorum” dedi.

Küçükoğlu Holding bünyesinde İstanbul Avcılar’da 12 bin metrekarelik Gold Leed Sertifikalı, etraf dostu bir bina ve ferah bir ortamda çalıştıklarına değinen Yelda Tural, yasalar ve etik pahalara bağlı, etrafa ve beşere saygıyı öne alan anlayışla müşterilerine hizmet verdiklerini vurguladı. Toyota üzere dünya devi bir otomotiv firmasıyla partnerlik yaptıklarını kaydeden Tural, “Satış sonrasının, satış kadar kıymetli bir süreç olduğunun şuuruyla hareket ediyoruz. Satış gerçekleştikten sonra müşterilerimizle yanlışsız bağlantısı kurmak ve uzun yıllar bu irtibatı sürdürmek, onların muhtaçlıklarını gerçek tahlil edip karşılamak ve sıkıntılarını çözmek bizim vazife ve sorumluluklarımızın başında geliyor. Aldığımız iki ödül, hem satış hem de satış sonrasında müşterilerimize ne kadar kıymet verdiğimizin en büyük göstergesidir” diye konuştu.